Logo Znt

Nasi partnerzy

Mieszczanin

Mieszczanin - nowoczesne zarządzanie nieruchomościami. Rozwiązania stworzone wyłącznie dla zarządzania nieruchomościami. Jako jedni z nielicznych specjalizujemy się wyłącznie w rozwiązaniach przeznaczonych dla właścicieli i zarządców nieruchomości. Całą naszą wiedzą i wszystkimi umiejętnościami służymy tylko jednej branży. Program nasz przeznaczony jest do wszelkiej obsługi ekonomicznej budynków. Zawiera szerokie możliwości naliczania opłat, rozliczeń oraz prowadzenia windykacji. Dodatkowo dla wspólnot mieszkaniowych zawiera kompletną księgowość wspólnoty, narzędzia do sprawozdawczości jak i pakiet wspierający tworzenie dokumentacji wokół uchwał i zebrań.

Przejdź do strony Mieszczanin

logo Mieszczanin

Kancelaria Radcy Prawnego Melete Aleksandra Sikorska-Lewandowska

Współpracujemy z Kancelarią MELETE prowadzoną przez radcę prawnego, doktora nauk prawnych Aleksandrę Sikorską - Lewandowską specjalizującą się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, spółek, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych.

Przejdź do strony Kancelaria Radcy Prawnego Melete Aleksandra Sikorska-Lewandowska

logo Kancelaria Radcy Prawnego Melete Aleksandra Sikorska-Lewandowska

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A.- jedna z czołowych Spółek na rynku licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych i pierwszy w Polsce broker ubezpieczeniowy notowany na giełdzie NewConnect. Wśród oferowanych przez Spółkę usług są m.in.: analizy oraz audyty, dostarczanie odpowiednio dobranych programów ubezpieczeniowych wraz z ich bieżącą obsługą. WDB pośredniczy i negocjuje warunki ubezpieczeń dla swoich klientów. Szeroki wachlarz ubezpieczeń dotyczy przede wszystkim ubezpieczeń majątkowych i OC, komunikacyjnych, finansowych i gwarancji. Spółka jest również niekwestionowanym liderem w zakresie najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych dla rynku mieszkalnictwa. Firma gwarantuje przy tym najlepszą jakość obsługi, wysokiej klasy doradców i ekspertów oraz dodatkowo specjalne pakiety ubezpieczeń dla Członków Wspólnot Mieszkaniowych.

Przejdź do strony WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi

logo WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi

Ista

Jesteśmy partnerem w zarządzaniu i gospodarowaniu energią ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą. Dokładność i precyzja pomiarów są możliwe dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii modułów radiowych, które obejmują: podzielniki kosztów ogrzewania, wodomierze, ciepłomierze, odpowiednie systemy montażu.

Przejdź do strony Ista

logo Ista

Brunata ZENNER Poland

Brunata Zenner jest jedną z wiodących na świecie, międzynarodowych firm działających w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Specjalizujemy się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie. Obecnie wdrażamy na terenie Polski i Europy najnowsze rozwiązania oparte na technologii IoT (Internet of Things) przy użyciu sieci dalekiego zasięgu Long Range (LoRA). Jedynie w Polsce zatrudniamy ponad 400 pracowników, którzy każdego dnia przyczyniają się do opracowywania rozwiązań optymalizujących zużycie energii w mieszkaniach i budynkach. Mając świadomość, że zmiany klimatyczne są jednym z największych, współczesnych wyzwań, wspólnie pracujemy nad rozwiązaniami na rzecz efektywności energetycznej. Wierzymy, że w najbliższej przyszłości nasze, cyfrowe sytemy pomiarowe umożliwią przystosowywanie istniejących i tworzenie nowych, w dużo większym stopniu neutralnych dla klimatu budynków oraz ich optymalne finasowanie.

Przejdź do strony Brunata ZENNER Poland

logo Brunata ZENNER Poland

BD Koncept

W BD Koncept świadczymy usługi, jakie sami chcielibyśmy otrzymywać. Nasza praca świadczy o naszej marce - więc dbamy o to, by zapewnić najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Mycie elewacji tynkowanych, mycie dachów, alpinizm przemysłowy, dostęp linowy, prace na wysokości, czyszczenie kostki brukowej. Pośród wielu narzędzi, które zawsze mamy przy sobie, są również terminarz i telefon. Bezpłatnie wyceniamy zadania małe i te większe. Przesyłamy precyzyjną wycenę prac uwzględniającą czas realizacji, zastosowane materiały, koszty wykonania i gwarancji.

Przejdź do strony BD Koncept

logo BD Koncept

Konserwator

Kompleksowe usługi w zakresie konserwacji budynków mieszkalnych. Zakład Usług Technicznych KONSERWATOR istnieje już na rynku od 1990 roku i zajmuje się kompleksową obsługą Spółdzielni Mieszkaniowych oraz Wspólnot Mieszkaniowych w banżach z zakresu: instalacji elektrycznej, instalacji domofonowej, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji ciepłej wody, instalacji wodno-kanalizacyjnej, urządzeń ślusarskich, urządzeń dźwigowych.

Przejdź do strony Konserwator

logo Konserwator

Stolbau Eko

Stolbau Eko realizauje prace związane z wtórną izolacją stropodachów, majace na celu podniesienie izolacyjności terminczej stropodachów poprzez nadsypanie dodatkowej warstwy granulatu. Prace te mają na celu, w miarę technicznych możliwości, dostosowanie izolacyjności przegród do wymagań zawartych w obowiązujących przepisach techniczno-budowlanych. Stosujemy metodę wdmuchiwania, nazywaną również metodą „blow-in” sprawdziła się doskonale do ociepleń przestrzeni trudnodostępnych: stropodach, ściana szczelinowa, naroża mansard, naroża połaci dachowej ze ścianą kolankową i ścianą wewnętrzną oraz wszelkiego typu uskoki i załamania elementów konstrukcyjnych budynków. To działanie termomodernizacyjne jest już powszechnie przyjęte i zalecane przez projektantów i audytorów, grubość izolacji określa się w zależności od zamierzonego efektu energetycznego i warstwy przegrody podlegającej ociepleniu. Do ocieplania stropodachów stosujemy granulat celulozy Isocell for you oraz granulat wełny mineralnej Paroc BLT9.

Przejdź do strony Stolbau Eko

logo Stolbau Eko

Techem

Techem liderem technologicznym Ponad 1.800.000 zamontowanych urządzeń radiowych w Polsce! Techem jest wiodącą, działającą na świecie firmą świadczącą usługi dla gospodarki mieszkaniowej oraz właścicieli nieruchomości. W ponad 20 krajach troszczymy się o świadome i racjonalnewykorzystanie energii i wody. Nasza troska o efektywne wykorzystanie ciepła, wody i prądu na świecie jest możliwa dzięki oferowanym przez nas urządzeniom i usługom.

Przejdź do strony Techem

logo Techem