Logo Znt

Dlaczego warto używać e-kartoteki?

Właściciel lokalu przy pomocy osobistego identyfikatora oraz hasła uzyskuje dostęp do własnej kartoteki, analizuje swoje zobowiązania i wpłaty.

Jak używać e-kartoteki?

Logowanie

Aby zalogować się do swojego konta w e-kartotece, należy wpisać w przeglądarce internetowej (np. Firefox) adres: www.e-kartoteka.pl i nacisnąć enter. Po wczytaniu strony startowej usługi należy wpisać login oraz hasło (otrzymane od administracji budynku). Jeśli użytkownik poda w konfiguracji konta poprawny adres e-mail, będzie mógł zalogować się podając zamiast loginu ten adres e-mail oraz swoje hasło.

Aplikacja mobilna

Z e-kartoteki można korzystać także po przez aplikację mobilną. Po zalogowaniu na konto (na stronie e-kartoteka.pl) należy kliknąć z prawej strony w czerwony pionowy pasek „Aplikacja mobilna” gdzie można zobaczyć krótki filmik o możliwości instalacji aplikacji. Można także pobrać instrukcję i zainstalować aplikację mobilną w swoim telefonie.

Chcę odzyskać login i hasło do e-kartoteki

Aby odzyskać login i hasło (jeżeli hasło nie zostało zmienione) uzupełnij formularz. Nasi pracownicy po otrzymaniu e-maila odpowiedzą Tobie na niego.