Stolbau Eko realizauje prace związane z wtórną izolacją stropodachów, majace na celu podniesienie izolacyjności terminczej stropodachów poprzez nadsypanie dodatkowej warstwy granulatu. Prace te mają na celu, w miarę technicznych możliwości, dostosowanie izolacyjności przegród do wymagań zawartych w obowiązujących przepisach techniczno-budowlanych.

Stosujemy metodę wdmuchiwania, nazywaną również metodą „blow-in” sprawdziła się doskonale do ociepleń przestrzeni trudnodostępnych: stropodach, ściana szczelinowa, naroża mansard, naroża połaci dachowej ze ścianą kolankową i ścianą wewnętrzną oraz wszelkiego typu uskoki i załamania elementów konstrukcyjnych budynków. To działanie termomodernizacyjne jest już powszechnie przyjęte i zalecane przez projektantów i audytorów, grubość izolacji określa się w zależności od zamierzonego efektu energetycznego i warstwy przegrody podlegającej ociepleniu. Do ocieplania stropodachów stosujemy granulat celulozy Isocell for you oraz granulat wełny mineralnej Paroc BLT9.

 


 

W BD Koncept świadczymy usługi, jakie sami chcielibyśmy otrzymywać.

Nasza praca świadczy o naszej marce - więc dbamy o to, by zapewnić najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Mycie elewacji tynkowanych, mycie dachów, alpinizm przemysłowy, dostęp linowy, prace na wysokości, czyszczenie kostki brukowej.

Pośród wielu narzędzi, które zawsze mamy przy sobie, są również terminarz i telefon. Bezpłatnie wyceniamy zadania małe i te większe. Przesyłamy precyzyjną wycenę prac uwzględniającą czas realizacji, zastosowane materiały, koszty wykonania i gwarancji.

  

Firma Budowlana DEMSKI-RENOWACJE Mariusz Demski wywodzi się z pokoleniowej firmy budowlanej MAXBUD – Eugeniusz Demski, istniejącej na rynku od 1986r.

Specjalizujemy się w :

- renowacji obiektów zabytkowych,

- specjalistycznych robotach alpinistycznych na wysokości,

- oferujemy pełen zakres prac ogólnobudowlanych i remontowych.

Firma Demski - konserwacje jako główny wykonawca inwestycji, obok zabiegów restauratorskich oferuje pełen zakres usług ogólnobudowlanych. Głównym przedmiotem naszej działalności są zabiegi polegające na renowacji, remoncie a także konserwacji elewacji ( ceglanych, kamiennych ), detali architektonicznych, drewna oraz konstrukcji dachowych, kościołów, kamienic, pałaców, budownictwa obronnego ( zamki ), budownictwa drewnianego i zabytkowych układów urbanistycznych.

 


 

Współpracujemy z Kancelarią MELETE prowadzoną przez radcę prawnego, doktora nauk prawnych Aleksandrę Sikorską - Lewandowską specjalizującą się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców, spółek, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych.

 

 

 


 

Jesteśmy partnerem w zarządzaniu i gospodarowaniu energią ista Polska jest częścią międzynarodowej firmy ista International, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie rozliczania indywidualnych kosztów ciepła, wody oraz innych mediów. Pomagamy zarówno zarządcom, jak i mieszkańcom w racjonalnym gospodarowaniu energią cieplną i wodą.

Dokładność i precyzja pomiarów są możliwe dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii modułów radiowych, które obejmują: podzielniki kosztów ogrzewania, wodomierze, ciepłomierze, odpowiednie systemy montażu.

 


 

Mieszczanin - nowoczesne zarządzanie nieruchomościami.

Rozwiązania stworzone wyłącznie dla zarządzania nieruchomościami. Jako jedni z nielicznych specjalizujemy się wyłącznie w rozwiązaniach przeznaczonych dla właścicieli i zarządców nieruchomości.

Całą naszą wiedzą i wszystkimi umiejętnościami służymy tylko jednej branży.

Program nasz przeznaczony jest do wszelkiej obsługi ekonomicznej budynków. Zawiera szerokie możliwości naliczania opłat, rozliczeń oraz prowadzenia windykacji. Dodatkowo dla wspólnot mieszkaniowych zawiera kompletną księgowość wspólnoty, narzędzia do sprawozdawczości jak i pakiet wspierający tworzenie dokumentacji wokół uchwał i zebrań.

 


 

 

Kompleksowe usługi w zakresie konserwacji budynków mieszkalnych.

Zakład Usług Technicznych KONSERWATOR istnieje już na rynku od 1990 roku i zajmuje się kompleksową obsługą Spółdzielni Mieszkaniowych oraz Wspólnot Mieszkaniowych

w banżach z zakresu:

instalacji elektrycznej, instalacji domofonowej, instalacji centralnego ogrzewania,

instalacji ciepłej wody, instalacji wodno-kanalizacyjnej, urządzeń ślusarskich,

urządzeń dźwigowych.

 

 


 

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. działa na podstawie ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych. Powstało 4 sierpnia 2003 roku. Obsługuje wszystkie podmioty gospodarcze – od jednoosobowych firm, poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa po wielkie korporacje. KRD BIG S.A. stworzył system wymiany informacji gospodarczych łączący wszystkie gałęzie gospodarki. Od 14 czerwca 2010 r., po zmianie przepisów, z usług Krajowego Rejestru Długów mogą korzystać także osoby fizyczne, gminy i wtórni wierzyciele.

 

 


 

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A.- jedna z czołowych Spółek na rynku licencjonowanych brokerów ubezpieczeniowych i pierwszy w Polsce broker ubezpieczeniowy notowany na giełdzie NewConnect. Wśród oferowanych przez Spółkę usług są m.in.: analizy oraz audyty, dostarczanie odpowiednio dobranych programów ubezpieczeniowych wraz z ich bieżącą obsługą.
WDB pośredniczy i negocjuje warunki ubezpieczeń dla swoich klientów. Szeroki wachlarz ubezpieczeń dotyczy przede wszystkim ubezpieczeń majątkowych i OC, komunikacyjnych, finansowych i gwarancji. Spółka jest również niekwestionowanym liderem w zakresie najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych dla rynku mieszkalnictwa. Firma gwarantuje przy tym najlepszą jakość obsługi, wysokiej klasy doradców i ekspertów oraz dodatkowo specjalne pakiety ubezpieczeń dla Członków Wspólnot Mieszkaniowych.

 


 

Jesteśmy Firmą z długoletnią tradycją, powstała ona w 1986 roku i istnieje nieprzerwanie do dziś.
Nasza firma wykonuje wiele prac zlecanych przez Telekomunikacje Polską SA. Nasze wykonania to miedzy innymi Biura Obsługi Klienta, placówki administracyjne, centrale telefoniczne. Wykonujemy usługi remontowe dla szkół podstawowych, prywatnych przedszkoli, a także dla klientów indywidualnych.
Doświadczenie jakie zebraliśmy przez tyle lat zaowocowało w efektywność, jakość, oraz wykonywanie prac w terminie i nienagannej renomie firmy. Nasza firma nie boi się wdrażać nowych technologii ,oraz podejmować się nietypowych prac.

 


 

Nasza firma to zespół ambitnych i energicznych młodych ludzi, pełnych pasji i zaangażowania, przygotowanych do podejmowania różnorodnych zadań.

Doświadczenie ogrodnicze zdobyliśmy nie tylko podczas studiów na kierunku ogrodniczym Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa UWM w Olsztynie, ale także podczas pracy w polskich i francuskich firmach ogrodniczych.

Dzięki połączeniu wiedzy oraz zamiłowania gwarantujemy profesjonalizm i niepowtarzalność.
Pracujemy sprawnie i dokładnie oraz udzielamy gwarancji na wykonane prace i materiał roślinny.

 

 


Techem liderem technologicznym

 

Ponad 1.800.000 zamontowanych urządzeń radiowych w Polsce! Techem jest wiodącą, działającą na świecie firmą

świadczącą usługi dla gospodarki mieszkaniowej oraz właścicieli nieruchomości. W ponad 20 krajach troszczymy się o świadome i racjonalnewykorzystanie energii i wody. Nasza troska o efektywne wykorzystanie ciepła, wody i prądu na świecie jest możliwa dzięki oferowanym przez nas urządzeniom i usługom.

 


 

 

Firma powstała w marcu 2007 roku i od tego czasu rozpoczęła produkcję bezpiecznych placów zabaw zgodnych z normą PN-EN 1176. Używamy wyłącznie drewna sosnowego grubości

impregnowanego ciśnieniowo. Dodatkowo drewno impregnujemy jeszcze dwukrotnie środkiem koloryzująco - grzybobójczym ,,Vicolor”. Sprężynowce oraz dodatki do ważek, piaskownic, karuzeli itd.wykonane są ze sklejki wodoodpornej lub plastikowych płyt HDPE. Wszystkie impregnaty, śruby, liny, ślizgi, siedziska, kamienie wspinaczkowe itp. posiadają atesty higieniczne, deklaracje zgodności,certyfikaty TUV,certyfikaty Instytutu Sportu.

 


 

Minol Sp. z. o.o. należy do międzynarodowej grupy Minol Messtechnik,

lidera w dziedzinie nowoczesnej techniki pomiarowej iindywidualnych rozliczeń zużycia mediów.

MINOL jako jedna z nielicznych firm rozliczeniowych jest również producentem urządzeń pomiarowych, a stałe inwestycje w rozwój produktów i innowacje umożliwiają zaoferowanie naszym Klientom najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie techniki pomiarowej i kompleksowych usług „z jednej ręki”.


 

Jesteśmy firmą, która szczególną uwagę przywiązuje zarówno do jakości świadczonych usług jak i jakości używanych produktów. Zatrudniamy wyszkolonych pracowników, używamy nowoczesnego sprzętu czyszczącego oraz wysokiej jakości środków chemicznych (w tym produktów ekologicznych przyjaznych środowisku). W stałym wyposażeniu posiadamy również odkurzacze ze specjalnymi filtrami przeznaczone dla osób z alergią, a także domów z małymi dziećmi.


ZNT Sp. z o.o.   ul.Kozacka 17-19/7,  87-100 Toruń   tel.(56)623-66-23;  e-mail: biuro@znt.biz.pl