Przejdź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 


 

BARTKIEWICZÓWNY 93A

 

Na budynku Bartkiewiczówny 93A firma "DEMSKI - RENOWACJE" wykonała remont balkonów.

Poniżej efekt końcowy tych prac jak również zdjęcia przed i po remoncie.

 

 

 


 

KOŃCOWA 8

 

Firma "MAĆ-BUD" wykonała remont wejść do klatek w budynku Końcowa 8 - efekt końcowy na zdjęciach poniżej.

 

 

 


 

BARTKIEWICZÓWNY 83

 

Firma "STALTECH" wykonała remont wejść do klatek w budynku Bartkiewiczówny 83 - efekt końcowy na zdjęciach poniżej.

 

 

 


 

SZOSA LUBICKA 18

 

Na poniższych zdjęciach przedstawiamy efekt końcowy modernizacji terenów zielonych na Wspólnocie Szosa Lubicka 18.

Prace te wykonała firma "Świat Zieleni".

 

 

 


 

OWSIANA 24-26

 

Firma "Jordan" z Torunia wykonała również modernizację placu zabaw na terenie należącym do Wspólnoty Owsiana 24-26.

 

 

 


 

DOJAZD 15-19

 

Na terenie Wspólnoty Mieszkaniowej Dojazd 15-19 zmodernizowany został plac zabaw - prace te wykonała firma "Jordan" z Torunia.

 

 

 


 

OLSZTYŃSKA 132 NAD STRUGĄ 2-4

 

Firma "Novum" ze Szczytna wykonała montaż nowego placu zabaw na terenie Wspólnoty Olsztyńska 132 Nad Strugą 2-4.

 

 

 


 

PRZEGLĄD INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ

 

Uprzejmie informujemy, iż będą wykonywane obowiązkowe 5-letnie przeglądy instalacji elektrycznej nieruchomości

wg poniższej tabeli.

Przeglądu dokona firma usługowa „MEGATOR” pomiary elektryczne - Marek Urbański, tel. 609-850-437.

Prosimy o udostępnienie lokali w wyznaczonym terminie.
W przypadku nieudostępnienia lokalu do obowiązkowej kontroli w wyznaczonym terminie, przegląd będzie wykonany

na koszt właściciela.

 

 

WSPÓLNOTA

 

DZIEŃ

GODZINY

POPIEŁUSZKI 24

20.05.2019 poniedziałek

9.00-11.00

17.00-18.30

RYBAKI 25

20.05.2019 poniedziałek

9.00-11.00

  17.00-18.30

LOTNIKÓW 15, 15A

21.05.2019 wtorek

9.00-11.30

  17.00-19.00

LOTNIKÓW 15B, 15C

22.05.2019 środa

9.00-11.00

  17.00-19.00

LOTNIKÓW 15D

23.05.2019 czwartek

9.00-11.00

  17.00-18.30

BARTKIEWICZÓWNY 90, 90A, 92

27.05.2019 poniedziałek

9.00-11.30

  17.00-19.00

BARTKIEWICZÓWNY 92A

28.05.2019 wtorek

9.00-11.00

  17.00-19.00

DRZEWIECKIEGO 13-15

28.05.2019 wtorek

9.00-11.30

  17.00-19.00

DRZEWIECKIEGO 14, 16, 16A

29.05.2019 środa

9.00-12.00

  17.00-19.00

DRZEWIECKIEGO 18, 18A, 18B

30.05.2019 czwartek

9.00-12.00

  17.00-19.00

SZOSA OKRĘŻNA 6 G-J

03.06.2019 poniedziałek

9.00-12.00

  17.00-19.00

ŻWIRKI I WIGURY 17

04.06.2019 wtorek

9.00-11.00

  17.00-18.00

CHABROWA 24 A-E

05.06.2019 środa

9.00-12.00

  17.00-19.00

BYDGOSKA 114

06.06.2019 czwartek

9.00-10.00

  17.00-18.00

WYBICKIEGO 96

06.06.2019 czwartek

10.00-11.00

  18.00-19.00

KAMERALNA 6-8

10.06.2019 poniedziałek

9.00-12.00

  17.00-19.00

KAMERALNA 3

10.06.2019 poniedziałek

9.00-12.00

  17.00-19.00

KAMERALNA 5, 7

POZNAŃSKA 194

11.06.2019 wtorek

9.00-12.00

  17.00-19.00

 

Dodano 05.2019 r.

 

PRZEGLĄD KOMINIARSKI I GAZOWY

 

Uprzejmie informujemy, iż w nadchodzących tygodniach w Państwa mieszkaniach i lokalach użytkowych zostanie przeprowadzony obowiązkowy przegląd instalacji wentylacyjnej i gazowej (jeśli występuje) zgodnie z załączonym terminarzem. 
Obowiązkowa kontrola ma na celu eliminowanie zagrożeń bezpieczeństwa dla ludności i mienia (pożary, zatrucia, wybuchy) art. 62 Ustawy Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. (Dz. U. Nr 89 p. 414).

Kontrola zostanie przeprowadzona przez osoby z uprawnieniami do tego typu badań.
W związku z powyższym prosimy o obecność w mieszkaniach i lokalach użytkowych w podanych terminach i udostępnienie lokalu w celu przeprowadzenia kontroli.
W przypadku nieobecności w wyznaczonych dla Wspólnoty terminach prosimy o kontakt telefoniczny z Zakładem Kominiarskim

pod numer telefonu (56) 654- 63- 91 w celu ustalenia  indywidualnego terminu przeglądu.

Poniżej przedstawiamy terminarz przeglądów na poszczególnych nieruchomościach

(szczegółowy harmonogram dla poszczególnych klatek znajdą Państwo na drzwiach wejściowych).

 

Lp Nieruchomość I termin II termin
1 Bartkiewiczówny 81 03.04.2019r. od godz. 17.00 06.04.2019r. od godz. 10.00
2 Bartkiewiczówny 83 03.04.2019r. od godz. 18.00 06.04.2019r. od godz. 10.00
3 Bartkiewiczówny 93A 04.04.2019r. od godz. 18.00 06.04.2019r. od godz. 11.00
4 Bydgoska 12 22.03.2019r. od godz. 18.00 23.03.2019r. od godz. 10.00
5 Bydgoska 114 21.03.2019r. od godz. 9.00 23.03.2019r. od godz. 11.00
6 Chabrowa 24 A-E 25.03.2019r. od godz. 17.00 30.03.2019r. od godz. 12.00
7 Dojazd 15-19 08.05.2019r. od godz. 17.00 11.05.2019r. od godz. 10.00
8 Drzewieckiego 10-10C 05.04.2019r. od godz. 17.00 06.04.2019r. od godz. 10.00
9 Drzewieckiego 13-15; Bartkiewiczówny 90-92a 02.04.2019r. od godz. 17.00 06.04.2019r. od godz. 9.00
10 Drzewieckiego 14-16-18 01.04.2019r. od godz. 17.00 06.04.2019r. od godz. 9.00
11 Fasolowa 37 26.03.2019r. od godz. 18.15 30.03.2019r. od godz. 12.00
12 Grudziądzka 11 10.04.2019r. od godz. 17.00 13.04.2019r. od godz. 10.00
13 Kameralna 3-5-7; Poznańska 194 11.04.2019r. od godz. 17.00 13.04.2019r. od godz. 9.00
14 Kameralna 6-8 12.04.2019r. od godz. 18.00 13.04.2019r. od godz. 10.00
15 Końcowa 8 09.04.2019r. od godz. 18.00 13.04.2019r. od godz. 9.00
16 Lotników 15 10.04.2019r. od godz. 17.00 13.04.2019r. od godz. 10.00
17 Olsztyńska 132; Nad Strugą 2-4 07.05.2019r. od godz. 17.00 11.05.2019r. od godz. 9.00
18 Owsiana 24-26 25.03.2019r. od godz. 17.00 30.03.2019r. od godz. 11.00
19 Owsiana 40-48  26.03.2019r. od godz. 17.00 30.03.2019r. od godz. 11.00
20 Podchorążych 4a 08.04.2019r. od godz. 17.00 13.04.2019r. od godz. 17.00
21 Pogodna 1-3 / Kręta 70 12.04.2019r. od godz. 17.00 13.04.2019r. od godz. 9.30
22 Popiełuszki 24 22.03.2019r. od godz. 18.00 23.03.2019r. od godz. 10.00
23 Rybaki 25 22.03.2019r. od godz. 17.00 23.03.2019r. od godz. 10.00
24 Rybaki 27a 22.03.2019r. od godz. 17.00 23.03.2019r. od godz. 10.00
25 Rybaki 27b 22.03.2019r. od godz. 17.00 23.03.2019r. od godz. 10.00
26 Rybaki 29 22.03.2019r. od godz. 18.00 23.03.2019r. od godz. 10.00
27 Szosa Chełmińska 162 04.04.2019r. od godz. 17.00 06.04.2019r. od godz. 11.00
28 Szosa Chełmińska 168 04.04.2019r. od godz. 17.00 06.04.2019r. od godz. 11.00
29 Szosa Chełmińska 172 04.04.2019r. od godz. 17.00 06.04.2019r. od godz. 11.00
30 Szosa Lubicka 18 08.04.2019r. od godz. 17.00 13.04.2019r. od godz. 10.00
31 Szosa Okrężna 6E-F 21.03.2019r. od godz. 17.20 23.03.2019r. od godz. 9.00
32 Szosa Okrężna 6G-H-I-J  21.03.2019r. od godz. 17.40 23.03.2019r. od godz. 9.00
33 Widok 9-11 09.05.2019r. od godz. 18.00 11.05.2019r. od godz. 11.00
34 Wybickiego 96 27.02.2019r. od godz. 18.00 02.03.2019r. od godz. 10.00
35 Zbożowa 15-21 29.03.2019r. od godz. 17.00 30.03.2019r. od godz. 10.00
36 Zbożowa 23-29 29.03.2019r. od godz. 17.00 30.03.2019r. od godz. 10.00
37 Zbożowa 37-39 27.03.2019r. od godz. 17.00 30.03.2019r. od godz. 9.00
38 Zbożowa 47-55  28.03.2019r. od godz. 16.30 30.03.2019r. od godz. 9.30
39 Żeglarska 11 22.03.2019r. od godz. 17.00 23.03.2019r. od godz. 9.00
40 Żwirki i Wigury 17 09.04.2019r. od godz. 16.30 13.04.2019r. od godz. 9.00
Dodano 03.2019 r.

 

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH TERMINY NA 2019 ROK

 

Odpady wielkogabarytowe to odpady, które ze względu na duże rozmiary
nie mieszczą się w standardowych kontenerach na śmieci.

Zobacz plakat informacyjny jak postępować z odpadami wielkogabarytowymi.

 

Do odpadów wielkogabarytowych nie należy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny
oraz wszelkiego rodzaju odpady budowlane i poremontowe!

 

 

 

 

 

 

Przejdź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
ZNT Sp. z o.o.   ul.Św.Faustyny 16B/67,  87-100 Toruń   tel.(56)623-66-23;  e-mail: biuro@znt.biz.pl